D555 Windsor Cotton Harrington Jacket Burgundy on takki isoille miehille merkiltä D555. Tämä trendikäs takki on väriltään punainen. Materiaali on puuvillaa ja vaatekappale voidaan pestä pesuohjeen mukaisesti 30 asteessa. Takissa on yksi sisätasku ilman suljinta ja kaksi ulkotaskua. Takki sopii parhaiten keväälle. Myymme trendikkäät isot takit. Tämä malli löytyy meiltä 2XL koosta jopa 6XL. Tutustu tuotteen koko-oppaaseen löytääksesi itsellesi sopivan koon! Tuote on kausituote, mikä tarkoittaa sitä, että kun jokin koko loppuu, sitä ei täydennetä.







Näin muut asiakkaat ovat arvioineet tätä tuotetta
Keskimääräinen arvosana 3/5 perustuen 2 arvioon.
Olli-Pekka
osui tasku oveknahvaan repesi koko takki liian helposti? vaiko huonoa tuuria, en ainakaan uutta tilaa. Taskut epäkäytännöliset.
Motley Denim vastaa: Kiitos palautteestasi! Jos tasku jää kiinni ovenkahvaan se saattaa hajota. Hajoamisen syy ei tällöin ole tällöin takin huonossa laadussa, vaan siinä että takki jäi kiinni ovenkahvaan.
Margus